Thaçi promovon librin e tij në Kanada

23:56 / E mërkure, 13 Qershor 2018

 

Presidenti i Kosovës po qëndron në vizitë zyrtare në Kanada.

Atje, në këto momente presidenti Thaçi është duke e promovuar edhe librin e tij autobiografik “New State”.
Promovimi po ndodh në Qendrën Kanadeze.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë presidenti në profilin e tij në Facebook, ku po transmetohet drejtpërdrejtë promovimi i librit të tij.

“Qendra kanadeze “The Pearson Centre for Progressive Policy” promovon librin “New State, Modern Statesman”, ka shkruar në profilin e Thaçit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400