A do t’i kthehet Donika kuzhinës së AAK-së?

16:57 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

 

Deputetja e deritashme e VV’së Donika Kadaj-Bujupi që nga sot iu rikthye partisë që i shërbehu plot 13 vite, dhe për të cilën nuk kurseu asnjë fjalë sa ishte pjesë e partisë së Kurtit, dikur kishte gatuar edhe bukë në emër të AAK’së.

Ajo sa ishte në arrest shtëpiak për shkak se kishte hedhur gaz lotsjellës në një nga seancat e Kuvendit të Kosovës nuk kishte pasur mundësi t’iu bashkohej protestuesve të Opozitës. Kësisoj, të paktën ishte kujdesur për ushqimin e tyre.

Në një fotografi të postuar në llogarinë e saj në Facebook, Donika Kadaj kishte treguar se kishte gatuar ushqim për protestuesit.

“Kur s’te lajn me dal…Gatuaj per protestuesit”, ka shkruar ajo./Express

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400