Tragjedi në Danimarkë: Vret gruan, katër fëmijë e pastaj veten

11:39 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Policia daneze ka deklaruar sot se një mashkull 45 vjeçar ka vrarë bashkëshorten, katër fëmijë e më pas edhe ka bërë vetëvrasje.

Sipas Policisë është vrarë gruaja 42 vjeçare, dy djem dhe dy vajzat, të moshës mes 3 dhe 16 vjeç.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400