Traktori godet çiklistin

10:57 / E hëne, 18 Qershor 2018

Një aksident trafiku mes një traktori dhe një biçiklete ka ndodhur në fshatin Kabash të Vitisë.

Policia ka njoftuar se dje rreth orës 16, një person duke drejtuar traktorin e tij nga pakujdesia ka goditur drejtuesin e biçikletës, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktimës i është dhënë ndihma mjekësore në spitalin rajonal në Gjilan, pastaj është transferuar në QKUK në Prishtinë.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400