Treni godet një veturë në Ferizaj

15:56 / E shtunë, 26 Maj 2018

Rreth orës 13:00 në Nikadin të Ferizajt një makinë është goditur nga treni.

 Nuk raportohet për të lënduar, vetëm për dëme materiale –  janë këto vendkalime të cilat nuk kanë barriera dhe rastet kur makinat goditen nga treni nuk janë të rralla, shkruan ferizajpress.com

Në drejtorinë e Infrastrukturës ditë më parë kanë bërë të ditur se këto vendkalime do të bëhen më nënkalime për makina ku thuhet se një pjesë e këtyre projekteve është edhe në fazën e tenderimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400