Tymi mbulon qendrën e Gjakovës (Foto)

17:10 / E martë, 13 Shkurt 2018

Me ndotje të ambientit nuk përballen vetëm qytetarët e Prishtinës.

Situatë e përafërt është edhe në qytete tjera të Kosovës.

Një lexues i Indeksonline ka dërguar foto nga ndotja që bëhet në qendër të Gjakovës.

Sipas tij, bizneset po ndezin në mënyrë të pakontrolluar ngrohjet dhe si pasojë e gjithë qendra mbushet me tym

T

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400