U hodh nga makina se e ngacmoi shoferi, humb jetën mamaja e 3 fëmijëve

19:50 / E diell, 22 Prill 2018

Është ndarë nga jeta gruaja, e cila dy ditë më parë u hodh nga automjeti në ecje në aksin Elbasan-Metalurgji.

Mësohet se ka ndërruar jetë në spital Shpëtime Tufa, nëna e 3 vajzave, pasi nuk u mbijetoi dot plagëve të marra.

Kamerat e bizneseve aty pranë konstatuan vetëhedhjen e Tufës nga makina që po udhëtonte, por policia tha se ajo u rrëzua pasi dera nuk ishte mbyllur mirë.

Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur konkretisht atë ditë, por policia ka arrestuar shoferin dhe ka nisur hetimet. /albeu.com/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400