Ushtari i Gardës nuk durohet pa ia hedh një sy Presidentes kroate

21:57 / E premte, 20 Korrik 2018

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviç e ftuar nga Presidenti Ilir Meta, ka qëndruar gjatë ditës së djeshme në Shqipëri. Vizata ka bërë bujë të madhe. Por, një detaj nuk e ka vërejtur askush.

Presidentja e Kroacisë nuk ka mundur t’i ikën edhe syve të një ushtari të Gardës.

Në disa fotografi ky ushtar shihet se si nuk ka mundur të durohet pa e shikuar presidenten Kolinda Grabar-Kitaroviç.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400