Varrezat e dëshmorëve të UÇK-së i mbulon bora, ja iniciativa e qytetarëve (Foto)

09:01 / E martë, 10 Janar 2017

 

Pas reshjeve të shumta të borës, varrezat e dëshmorëve të UÇK-së në Kaçanik kanë qenë tërësisht të mbuluara nga bora.

Mirëpo, pas një iniciative nga një grup qytetarësh, ato janë pastruar tërësisht, shkruan Indeksonline

Më poshtë, disa foto:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400