Vëllëzërit serb rrahen mes vete, ndërhynë policia

15:01 / E diell, 15 Korrik 2018
Dy serbë kanë rrahur vëllain e tyre në fshatin Velishtë të Zveçanit.

Rastin e ka raportuar në Polici, viktima e cila ka Si pasojë e rrahjes viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi i policisë:

Fsh. Velishtë, Zveçan 14.07.2018-12:12. Ankuesi mashkull K/Serb, ka njoftuar  se është rrahur në shtëpi nga dy vëllezërit e tij, të dyshuarit  meshkuj K/Serb. Si pasojë e rrahjes viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit,  të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400