A veshin jelek antiplumb udhëheqësit e Kosovës?

21:23 / E diell, 18 Shkurt 2018

 

 

Zëvendëskomandanti i Njësisë së Mbrojtjes së Afërt të Policisë së Kosovës, Afrim Rashica, ka treguar se a veshin udhëheqësit e vendit jelek antiplumb. ​

“Ka raste, mirëpo kjo është vetëm në raste kur kemi sulm”, ka thënë Rashica për “Drejtësia në Kosovë”.

“Në rast të sulmit i kemi procedurat tona të intervenimit, i vendosim antiplumb deri sa të evakuojmë në një pikë të sigurt”, ka squruar ai.

Rashica ka thëne se nuk e di nëse kryeministri ka dalë në konferencë ndonjëherë i veshur me antiplumb.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400