Vetëvendosje e Prishtinës mblidhet nesër

23:44 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Sot kandidati i vetëm për kryetar të Vetëvendosjes, Albin Kurti mbajti sot një tubim ku prezantoi  platformën e tij qeverisëse.

Në këtë tubim munguan shumë deputetë e aktivistë, shkruan Indeksonline.

Kurse, nesër Lëvizja Vetëvendosje do të mbaj mbledhjen e Këshillit të Qendrës në Prishtinë.

Ky tubim mbahet pranë ASK, nga ora 14:00. Derisa të hënën do të mblidhen Kryesia dhe Grupi Parlamentar i VV-së ku do të vendoset për të ardhmen e partisë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400