Veturat zyrtare vazhdojnë të përdoren për të kryer punë private

22:57 / E mërkure, 04 Janar 2017

 

Foto e dërguar nga lexuesi i Infopress shihet vetura zyrtare e parkuar në Shkup me datën 03.01.2017.

Veturat zyrtare po vazhdojnë të përdoren për të kryer punë private, po keqpërdoren edhe jashtë orarit të punës.

 

 

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400