Video e papublikuar: Fjalët prekëse të nënës pasi iu vra djali në UÇK

15:16 / E mërkure, 29 Gusht 2018

Një nënë diku në malet e Kosovës, ishte duke u larguar nga shtëpia e saj pasi forcat serbe kishin hyrë në fshat.

Mediat franceze e kishin ndalur derisa ajo ishte duke u larguar me familjen e saj me një traktor, në një vend më të sigurt.

Nëna dëgjohet duke folur me krenari për djalin e saj i cili ishte pjesë e UÇK-së, por që ishte vrarë në një betejë, shkruan Magazina.al.

E tronditur por krenare, nëna dëgjohet duke thënë se ‘Djalin ia kam falur Kosovës”.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

https://video.gjirafa.com/magazina?video=fjalet-prekese-te-kesaj-nene-pasi-ju-vra-djali-ne-uck

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400