VIDEO për të mos u humbur- Shihni sa vuan Rama për të tërhequr vëmendjen e liderëve të NATO-s

15:29 / E enjte, 12 Korrik 2018
Si vend anëtar i NATO-s, Shqipëria ka marrë pjesë në samitin e organizuar këto ditë në Bruksel.

Shqipëria është përfaqësuar nga kryeministri, Edi Rama dhe shpura e tij.

Por kjo video që do të shihni më poshtë, tregon të vërtetën e takimeve të Edi Ramës dhe fotot e publikuara nga ai me plot propagandë,  se gjoja ka zhvilluar takime të suksesshme.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400