Votuesi komenton rezultatet e Prizrenit sikur lojë futbolli(video)

23:37 / E diell, 19 Nëntor 2017

 

Një votues i Nismës nga fshati Billushë i Prizrenit ka “komentuar” mbarëvajtjen e procesit zgjedhor në favor të koalicionit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Nismës për Kosovën në Prizren.

Për më shumë, ndiqeni mënyrën e tij interesante të të përjetuarit të këtij balotazhi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400