Vrau gruan dhe i hëngri zemrën, arrestohet kanibali i tmerrshëm

12:02 / E enjte, 22 Mars 2018

Një kanibal është arrestuar në Rusi pasi ka vrarë nënën e dy fëmijëve dhe më pas ka ngrënë zemrën e saj.

Alexey Yastrebov, 35 vjeç, nga qyteti rus i Krasnoyarsk, vrau me thikë në qafë Ekaterina Nikiforova, 27 vjeç ndërsa zemrën dhe mushkëritë e saj i gatoi në furrë

Ai telefonoi policinë duke i thënë se kishte gjetur një kufomë.

Kur erdhi policia ai u tha atyre: “Ka një zemër në furrë duke u pjekur”.

Para se të vriste gruan ai kishte provuar të vriste veten duke ngulur gërshërët në qafë, por dështoi, tha policia.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400