Vritet një person në fshatin Llaushë të Podujevës

22:27 / E martë, 17 Korrik 2018

Një person është vrarë sonte në fshatin Llaushë të Podujevës.

Lajmi është konfirmuar edhe nga komandanti i stacionit policor në Podujevë, Bekim Bislimi.

Bislimi ka thënë se përkundër që emergjenca ka ardhur me shpejtësi në vendin e ngjarjes, një person ka ndërruar jetë.

Rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje.

“Rreth orës 18:00 kemi pranuar informatën për një incident, mosmarrëveshje. Njësitë policore ju kanë përgjigje rastit. Është ftuar emergjenca, viktimës ju ka ofru ndihma mjekësore, por ka ndërruar jetë. Në konsultim me prokurorin e shtetit, rasti është cilësuar vdekje e dyshimtë”, ka thënë Bekim Bislimi.

Për rastin në fjalë hetimet nga Policia po vazhdojnë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400