Vushtriasi bie pre e mashtrimit për viza

11:53 / E mërkure, 29 Gusht 2018

Policia në raportin 24 orësh ka raportuar për një rast të mashtrimit në fshatin Lumi i Madh në Vushtrri.

Policia ka njoftuar se viktima ka raportuar se është mashtruar nga një person i dyshuar i cili i kishte marrë 500 euro për t’i rregulluar tri viza.

Nuk raportohet për persona të arrestuar. Rasti është nën hetime.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400