VV mban mbledhjen e Këshillit të Qendrës së Prishtinës (Video)

14:25 / E diell, 14 Janar 2018

 

Në kuadër të zgjedhjeve të brendshme,  Lëvizja Vetëvendosje po mban mbledhjen e Këshillit të Qendrës së Prishtinës.

Përndryshe, kandidati për të parin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dje ka shpalosur platformën e tij qeverisëse në krye të LVV-së, ku ka theksuar se ka pasur dëshirë që të ketë një kundër-kandidat.

Kurti ka shpalosur se cilat janë tri shtyllat në të cilat qëndron subjekti, të cilin dëshiron ta udhëheq.

VV mban mbledhjen e Këshillit të Qendrës së Prishtinës

VV mban mbledhjen e Këshillit të Qendrës së Prishtinës

Publié par Periskopi + sur dimanche 14 Janvier 2018

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400