Zyrtarë të lartë të NATO-s vizitojnë sot Kosovën, takohen me Thaçin e Haradinaj

08:00 / E premte, 29 Qershor 2018
Sot, në kuadër të vizitës në Kosovë, Delegacioni i Asamblesë Parlamentare të NATO-s, në përbërje: Paolo Alli, President i Asamblesë Parlamentare të NATO-s dhe Andrius Avizius, drejtor i Komisionit për Dimensionin Civil dhe Siguri, do të kenë takime me zyrtarë të lartë kosovar.

Delegacioni i NATO-s do të takohet me presidentin Thaçi, kryeministrin Haradinaj. Po ashtu delegacioni do të zhvillojë takime edhe në Kuvendin e Kosovës

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400