Arritja e Trump në Britani përmes fotografive

16:01 / E enjte, 12 Korrik 2018
Me të prekur tokën e Mbretërisë së Bashkuar, Presidenti amerikan Donald Trump është përshëndetur nga Ministri i Tregëtisë Ndërkombëtare në Britani, Liam Fox.

Përveç tij atë e përshëndetën për mirëseardhje edhe përfaqësuesi i Mbretërshës Elizabeth II si dhe zyrtari kryesor operativ i Aeroportit Standsted, Brad Miller.

Ndërsa presidenti kalon pistën për në bord – atë e pret helikopteri që do ta marrë atë në distancën e shkurtër për në qendër të Londrës ndërsa shihet se ai kap dorën e Melanias.

Ajo është e veshur me një fustan të ngjitur dhe po bartë një palë syze të mëdha!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400