Autobusi me studentë përplaset me kamionin, raportohen plagosje

08:10 / E premte, 18 Maj 2018

Një autobus shkolle me disa studentë është përplasur me një kamion në New Jersey duke shkaktuar plagosje të shumta.

Incidenti ndodhi mëngjesin e së enjtes pranë malit Olive.

Fotografitë nga rrëzimi i autobusit tregojnë fëmijët e ulur në tokë duke ndihmuar miqtë që ishin lënduar.

Sipas MailOnline, shumë ambulanca kanë arritur në vendngjarje, ndërkohë që është e paqartë si ndodhi aksidenti.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400