Derri i egër del në rrugë, pamjet e kafshës gjigande

07:45 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Në pamjet duket derri gjigant duke qëndruar “në këmbë”, përderisa han ushqim direkt nga kontejneri – me një grup derrash më të vogël që qëndrojnë afër tij.

Pamjet janë shpërndarë me të madhe nëpër internet, me shumë njerëz që kanë mbetur të habitur nga madhësia e tij gjigante.

Kjo ndodhi në një qytet në Kinë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400