Duket si një selfie e zakonshme, por ajo që fsheh do t’ju prekë të gjithëve

10:39 / E diell, 18 Shkurt 2018

Ndoshta gjëja e parë që menduat pasi patë foton, ishte fytyra e gruas, fytyra e së cilës tregon se i nevojitet më shumë gjumë, por ai që bëri foton tregon angazhimin e tij në rritjen e fëmijës, gjë kjo e cila duhet të jetë primare për çdo çift.

Climber Avid është një baba i ri dhe ka vendosur për të ndarë një foto me një mesazh që i jep më shumë kontekst situatës. Ai luftoi me një problem të kancerit testikular që arriti ta mundë vetëm vitin e kaluar.

Pasi duke u përpjekur disa herë dhe mendoi se nuk do bëhej kurrë baba, ai më në fund arriti të kishte fëmijë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400