E fiksuar pas seksit, vajza i habit të gjithë me rrëfimin e saj: Kam që nga mosha 12-vjeçe

11:34 / E martë, 13 Shkurt 2018

Historia e kësaj vajze ka habitur të gjithë rrjetin, e cila ka treguar se si në moshën 12-vjeçare duke parë për çdo ditë video të ndryshme pornografike, seksi iu kthye në fiksimin e saj të përhershëm.
Erika Garza është sot 35 vjeçe dhe ende nuk ka hequr dorë nga ky fiksim që ka sepse vazhdimisht kërkon të kryejë marrëdhënie seksuale aq sa një burrë i vetëm nuk mundet ta përballojë.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, Erika ka treguar gjithashtu se në moshën 17-vjeçare ka hequr virgjërinë, duke plotësuar kështu dëshirat e saj që shikonte prej kohësh.

Kur ishte 20 vjeç, Erika vazhdimisht organizonte festa në shtëpi në mënyrë që të takonte sa më shumë meshkuj për të kryer marrëdhënie seksuale.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400