E tmerrshme, babi godet vajzën 2 vjeçe dhe gruan e tij me thikë, video publikohet në internet

10:42 / E mërkure, 16 Maj 2018

Një prind në Arkansas të Shteteve të Bashkuara në mënyrë të tmerrshme ka goditur me thikë gruan dhe vajzën e tij dyvjeçare.

Siç shihet në këtë video, ky njeri nis të godasë ato, por papritmas kapet nga policia, shkruan e përditshmja britanike ‘Metro’, transmeton Indeksonline.

Konflikti në familje nisi pas një mosmarrëveshjeje familjare.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400