E tmerrshme, guri për pak i bie në veturë nga kodra

15:50 / E diell, 25 Shkurt 2018

 

Nëse do të kalonte vetëm disa sekonda më vonë, një shofer që po udhëtonte nëpër një autostradë në Tajvan do të shtypej nga një gur i madh që ra nga kodra.
Ngjarja e pabesueshme u kap nga kamera brenda veturës, që shfaq momentin kur guri masiv bie para saj.

Për vetëm disa sekonda, ky njeri i shpëtoi më të keqes.

Shikojeni momentin kur guri bie nga kodra

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400