Gjykata e shpall fajtor, prenë vetën në fyt

14:17 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Një i pandehur ka prerë fytin e tij në gjykatës e Uelsit pasi u shpall fajtor për sulm seksual ndaj një gruaje.
 

Lukasz Robert Pawlowski, 33 vjeç ishte shpallur dhe më parë fajtor për sulm seksual ndaj një shitëse dyqani të cilën e kishte kapur dhe e kishte puthur me zor.

Ai u shpall fajtor në gjykatën e Haverfordëest-it ditën e sotme ndërkohë që priste dënimin të cilin e priti shumë keq.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400