Goditet nga makina dhe fluturon si një top lecke 20 metra në ajër

12:41 / E hëne, 22 Janar 2018

 

Ky është momenti i tmerrshëm që një adoleshent u godit nga një makinë dhe u hodh rreth 20 metra përgjatë rrugës – duke e lënë atë me dëmtime, në një goditje të tmerrshme.
Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për pamje të marra nga kamerat e sigurisë të cilat tregojnë se si adoleshenti fluturon në ajër “si një kukull” dhe përplaset për tokë.

Policia që heton aksidentin në fjalë kanë publikuar pamjet e incidentit në një përpjekje për të gjetur shoferin e makinës.

Njeriu i paidentifikuar, i cili thuhet se është 19 vjeç, po kalonte në rrugë në Derby, kur një makinë e errët, që besohet të jetë një Audi A3, iu afrua me shpejtësi.

Ai përpiqet të vrapojë në anën tjetër të rrugës për të shmangur automjetin, por nuk ia doli.

Vetura e godet atë duke e hedhur më shumë se 20 metra në ajër dhe në trotuar. Dy burra pastaj shkojnë për ta ndihmuar atë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400