Instruktori i zhytjes shpëton nxënësin e tij nga kafshimi vdekjeprurës (Video)

23:03 / E premte, 06 Korrik 2018

Kurrë mos i kthe kurrizin një peshkaqeni!

 

Skena e filmuar pranë Tiger Beach në Bahamas tregon Eli Martinez, një zhytës profesionist dhe instruktor, i cili ka reaguar në kohë duke larguar një peshkaqen 400 kg, i cili po kërcënonte duke ju afruar nxënësit të tij Joe Wong.

 

 

Martinez ka shtyrë peshkaqenin tigër duke e kapur nga hunda.

Klipi është xhiruar disa kohë më parë por vetëm tani është publikuar në internet.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400