Juristi që thyen zemrat fton vogëlushin me kancer në ditëlindjen e djalit

10:48 / E hëne, 19 Shkurt 2018

Kian vuan nga kanceri i rrallë, neuroblastoma dhe është bërë mik me Simon që kur ky i fundit dhuroi 25 mijë paund për fluturimet e tij në Amerikë për tu kuruar.

Ndërsa djemtë luanin të lumtur, nëna e Kian zbuloi për Chronicle:

“Dy ditë më parë morëm mesazh nëse donim të shkonim në festën e tij. Simoni pagoi për udhëtimin tonë. Kemi ardhur në një hotel vërtetë luksoz me makinë tip Jaguar. Kian është i dashuruar.”

Kian dhe familja e tij jetojnë në Northumberland, nga ku udhëtuan për të shijuar festën e madhe në Londër ku Eric mbushte 4 vjeç.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400