Konfirmohet vdekja e aktores së famshme nga zjarri në Athinë

21:59 / E hëne, 30 Korrik 2018

Mediat greke kanë konfirmuar vdekjen e aktores së famshme greke Xrisa Spilioti mes viktimave të zjarrit që përfshiu lagjen Mati një javë më parë në Athinë.

Splioti humbi jetën bashkë me bashkëshortin e saj, Dhimitri Turnaviti. Sipas të njëjtave burime, trupi i saj është identifikuar nga të afërmit, transmeton lapsi.al.

Vajza e aktores shkroi në Twitter: “Dhe perdja ra… fundi erdhi dhe për dy heronjtë e mi. I paharruar qoftë kujtimi i tyre”.

Image result for Xrisa Spilioti

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400