Krimineli më i tmerrshëm ndonjëherë, përdhunon dhe vret foshnjën vetëm 13 muajshe

07:11 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në një hotel në Florencia.

Një burrë ka rrëmbyer një foshnje vetëm 13 muajshe nga nje hotel në qytet dhe e ka përdhunuar dhe vrarë mizorisht.

Trupi i pajetë i foshnjë u gjend në një nga rezervuaret e hotelit, ndërsa policia ka arrestuar një burrë të dyshuar.

Foshnja do ti nënshtrohet autopsisë, policia bën me dije se personi e ka rrëmbyer foshnjën nga dhoma ku po qëndronte me familjen e saj pasi rojen e kishte zënë gjumi.

Ngjarja ka tronditur opinionin publik, ndërsa nuk janë dhen informacione se kush është familja.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400