Momenti kur sulmuesi fillon të gjuaj mbi nxënësit në një shkollë të mesme në Florida (Video)

00:16 / E enjte, 15 Shkurt 2018

Një video e publikuar nga mediat amerikane tregon momentin kur sulmuesi fillon të shtiej mbi nxënësit në shkollën e mesme në “Stoneman Douglas”, në Florida.

Në këtë sulm të armatosur thuhet se deri më tani kanë mbetur deri në 7 persona të vdekur dhe afërsisht 50 persona të plagosur.

Policia ka identifikuar sulmuesin si Nicolas Cruz, 19 vjeçar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400