Në mbështetje të diktatorit (FOTO)

21:51 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

 

 

Mijëra adoleshentë të Koresë së Veriut kanë dalë në një marsh për të mbështetur presidentin suprem Kim Jing-un. E gjitha kjo pas kërcënimeve amerikane për të rrëzuar regjimin e Jung-ut. Pamjet tregojnë mijëra qytetarë të veshur me bluza të bardha në përkrahje të presidentit të tyre. Ndërkohë plani nuklear i Kores së Veriut mendohet se do të finalizohet në mes të gushtit pas testeve të shumta të pasuksesshme që kanë filluar që nga janari.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400