Një pasagjer e preku në pjesët intime në avion, e reja padit linjën ajrore

23:38 / E mërkure, 11 Korrik 2018
Një pasagjere e United Airlines po padit linjë pasi ajo dyshohet se u zgjua duke gjetur një burrë që e ngacmonte, ndërsa masturbohej nën një batanije.

Pasi u ankua pranë ekuipazhit, ajo thotë se asaj iu tha që të kthehej në sediljen e saj.

Anne Dowling zgjodhi një biletë “biznes-klas” në një fluturim nga Hong Kongu në San Francisko në korrik 2016 dhe u gjet pranë pasagjerit Monte Wedl, i cili punonte si pilot i FedEx në atë kohë.

Më vonë gjatë fluturimit, Dowling thotë se ajo u zgjua duke gjetur dorën e Wedl në pjesën e prapme të këmbës.

Ajo tha se ajo e shtyu dorën dhe vijoi të flinte, por u zgjua për herë të dytë duke ndjerë dorën e Wedl duke i fërkuar kofshën dhe duke kapur prapanicën.

Gruaja pretendon se i ka kërkuar burrit të hiqte dorën, por ai ka vijuar ta prekë sërish pranë pjesëve intime, duke u masturbuar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400