Një i vrarë dhe 50 të plagosur në një shkollë të mesme në Florida (Live-Video)

22:23 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Autoritetet e sigurisë në Florida u janë përgjigjur thirrje për ndihmë një shkollën e mesme në “Stoneman Douglas”, në të cilën një person i armatosur ka shtënë me armë zjarri.

Departamenti i policisë Margate tha për CBS Miami, se janë midis 20 dhe 50 persona te plagosur dhe një person thuhet të jetë vrarë. Shkalla e lëndimeve ishte e paqartë.

Qitësi është ende i lirë, tha zyra e Sherifit nëpërmjet Tëitter.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400