Obama, dëshmitar në dasmën e anëtarit të stafit të tij

14:11 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Presidenti Barack Obama, ndonëse në largim nga detyra e tij, gjeti kohë që të jetë pjesë e dasmës së një anëtari të stafit të tij.

Është Marvin Nicholson ndihmësi personal i Presidentit Obama, ai që i dha fund beqarisë së tij duke kurorëzuar dashurinë e tij me martesë këtë të shtunë.

Barack Obama ishte ftuar në dasmë në cilësinë e shoqëruesit të dhëndërrit.

Image

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected]nfopress.com, Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400