Parlamenti britanik “mbushet” me policë, dyshohet për një incident

14:37 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Policia Metropolitane është duke hetuar një incident në parlamentin britanik. Forca të mëdha policore janë parë në ndërtesën e parlamentit, shkruan Daily Mail
“Policia është duke hetuar një incident që ka ndodhur në ndërtesën e parlamentit”, ka thënë zëdhënësi i Parlamentit për Reuters.

Sipas dëshmitarëve që i ka intervistuar Daily Mail, mendohet se në sallën e Parlamentit është vendosur një “paketë e dyshimtë”.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400