Piloti vdes gjatë rrëzimit të avionit, në aeroport po e prisnin gruaja dhe vajza e vogël (Video)

13:26 / E martë, 17 Tetor 2017

 

Avioni spanjoll  i tipit F-18 dyshohet se është rrëzuar afër Madridit.

Sipas mediave lokale avioni po udhëtonte nga baza në Torehon pranë Madridit në momentin kur humbi drejtimin dhe u rrëzua, transmeton InfoPress.

Sipas Daily Star, piloti Borja Ajbar mbeti i vdekur gjersa në aeroport po e prisin gruaja dhe vajza e tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400