Rëzohet një aeroplan me 22 pasagjerë (Video)

08:39 / E enjte, 14 Dhjetor 2017

 

Aeroplani i Vest Vind u rrëzua në Kanada. Në të kishte 25 njerëz – 22 pasagjerë dhe tre anëtarë të ekuipazhit, raporton BBC, transmeton InfoPress.

Aksidenti ndodhi mbrëmë vonë pas fluturimit nga aeroporti Fond du Lak.

BBC raporton se të gjithë pasagjerët dhe anëtarët e ekuipazhit janë gjetur dhe “janë larguar nga vendi i ngjarjes”.

Sipas informacioneve të para, disa njerëz u lënduan.

Siç u tha, nuk kishte shpërthim apo zjarr pas rënies. /InfoPress

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400