Rrëzohet skena gjatë festivalit në Spanjë, qindra të lënduar (Video)

10:29 / E hëne, 13 Gusht 2018

Më shumë se 130 njerëz po trajtohen në spital për lëndimet e marra, pasi u rrëzua platforma gjatë koncertit që po mbante një rep artist në një festival të muzikës në Spanjë.

Disa nga njerëzit ranë në det, pasi platforma e cila ishte 30 metra e gjatë dhe 10 metra e gjerë, qëndronte mbi ujë, raportojnë mediat lokale.

Policia ka konfirmuar se nuk ka pasoja me fatalitet.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400