Rritet numri i të vdekurve nga të shtënat në Aeroportin e Floridas (Video)

20:08 / E premte, 06 Janar 2017

 

Raportohet se është rritur numri i të vdekurëve nga të shtënat në Aeroportin e Floridas.

Mediat ndërkombëtare bëjnë të ditur se deri më tani të paktën tre persona kanë vdekur dhe nëntë të tjerë janë lënduar.

Personi i armatosur, i cili ka shtënë me armë zjarri njoftohet se është kapur nga policia.

Akoma nuk dihen motivet e këtij sulmi.

Policia amerikane ka nisur evakuimin e pasagjerëve dhe punonjësve të aeroportit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400