Rrufeja godet shtëpinë, pamje të rralla nga Florida – VIDEO

08:50 / E hëne, 21 Maj 2018

Një video dramatike shfaq momentin kur një rrufe godet një shtëpi në Florida. Ngjarja ndodhi në zonë e Daytona Bioeach më 15 maj, ndërsa zona ishte e mbuluar nga stuhi të fuqishme.

Asnjë nga banorët e shtëpisë nuk ishte brenda në momentin që banesa u godit nga rrufeja, e cila u dëmtua nga fuqia e shkarkesës elektrike, pas së cilës vihet re tym që del nga çatia.

Pamjet u filmuan nga kamera e sigurisë e një fqinje përballë, e cila tha se goditja e rrufesë tronditi të gjithë lagjen.

Ajo tregoi se fillimisht kishte menduar se i dashuri përplasi makinën me derën e garazhit, por më pas u bë e qartë se çkishte ndodhur.

Megjithëse thuhet se rrufeja nuk godet dy herë në të njëjtën vend, pas incidentit, rrufepritës të shumtë u shfaqën në zonë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400