Të shtëna armesh brenda një shkolle në Maryland, ka edhe viktima

17:18 / E martë, 20 Mars 2018

 

Një person i armatosur që qëlloi dhe plagosi dy nxënës në një Shkollë të mesme në Maryland, u vra të martën pasi ishte qëlluar nga një oficer sigurie në shkollë, tha një zyrtar, raporton Fox News.
Një student femër u plagos rëndë dhe një student mashkull u qëllua gjithashtu por ishte në gjendje të qëndrueshme në një spital, thanë autoritetet.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400