Tragjedia e helikopterit në SHBA, momenti kur e mbijetuara del mes flakëve

13:29 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Një video e publikuar në internet ka kapur momentin kur një grua doli nga rrënojat e një helikopteri, pasi u rrëzua dhe shpërtheu në një flakë tnë Grand Canyon.
Dëshmitarët kapën mom

entin e jashtzakonshëm kur një e plagosur po dilte nga helikopteri rënia e të cilit shkaktoi 3 viktima duke përfshirë edhe burrin e Jennifer Barham e cila shpëtoi, përcjell albeu.com

Jennifer Barham doli nga rrënojat dhe helikoteri i cili mori flakë ndërsa bërtiste për partnerin e saj Jason Hill, qe vdiq në aksident.

Becky Dobson, 27 vjeç, Stuart Hill, 30 vjeç dhe Jason Hill, 32 vjeç, vdiqën ndërsa piloti Scott Booth, 42 vjeç dhe pasagjerët Jennifer Barham, 39 vjeç, Ellie Milëard, 29 vjeç dhe Jonathan Udall, 32 vjeç, mbeten në një gjendje kritike në spital

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400