U divorcua nga burri, 31-vjeçarja vret fëmijët me thikë

08:58 / E martë, 23 Janar 2018

 

Një grua nga Indiana është shpallur fajtore për vrasjen e fëmijëve të saj të vegjël pasi bashkëshorti i saj i kërkoi divorcin në vitin 2016.
Policia tha se gruaja 31 vjeçare vrau fëmijët e saj, djalin shtatëvjeçar Tyler dhe vajzën tre vjeçare Charlee

Policia i gjeti fëmijët të vdekur në shtëpinë e familjes së gruas.

Ajo deklaroi në polici se i vrau fëmijët, sepse ajo nuk donte që burri i saj, Jason Worley, t’i merrte ato.

Në atë kohë Brandi Worley u shtrua në spital dhe u trajtua për plagë vetëvrasëse në qafë pas vrasjeve tragjike.

“I vrava me thikë fëmijët e mi”, mësohet të ketë deklaruar në polici gruaja në gjendje të rënduar pikologjike.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400