Vdes ish-presidenti gjerman, Roman Herzog

11:15 / E martë, 10 Janar 2017

Ish – presidenti gjerman Roman Herzog ka vdekur sot në moshën 82 vjeçare .

 Herzog ka insistuar në atë që Gjermania e viteve nëntëdhjeta t’i zbatojë reformat ekonomike, e po ashtu ka theksuar që mos të harrohet Holokausti.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400