Video e tmerrshme: Qentë endacakë mbysin foshnjën 14-muajshe para shtëpisë

08:45 / E martë, 23 Janar 2018

 

Qentë endacak kanë mbytur një vajzë të vogël e cila po zvarritej para shtëpisë së saj, pasi prindërit e kishin lënë nën përkujdesin e vëllait të saj 5-vjeçar.
Foshnja 14-muajshe është “masakruar” në një sulm brutal, por edhe pse ishte dërguar me urgjencë në spital, ajo disa momente më vonë ishte shpallur e vdekur.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur Riya Sahu sulmohet para shtëpisë së saj në Anupam Nagar në Raipur në pjesën qendrore të Indisë.

Zëdhënësi i policisë lokale ka njoftuar se dy qen e kanë sulmuar vogëlushen e cila u dërgua me urgjencë në spital. Për fat të keq për shkak të plagëve të marra, ajo disa momente më vonë është shpallur e vdekur.

Mediat lokale raportojnë se Riya ishte lënë vetëm me vëllanë në shtëpi i cili do të duhej të përkujdesej për të.

Nëna e saj e paemëruar dhe babai Horilal Sahu, në ato momente të tmerrshme ishin në punë dhe nuk e kishin idenë se çfarë po u ndodhte fëmijëve.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400